Opinie

easylove

Paulina Pękalska

Szczerze polecam zajęcia z języka angielskiego z Justyną. Profesjonalne podejście, przygotowanie do zajęć oraz zaangażowanie w przekazanie wiedzy sprawia, że nauka jest bardzo skuteczna. Doceniam też atmosferę na zajęciach – nauka przebiega w bardzo komfortowych warunkach. Dzięki postawie Justyny, uczeń nie ma oporów przed zadawaniem pytań. Polecam ogromnie zajęcia z Justyną 🙂

Krzysztof Karpiński

Polecam naukę z panią Justyną! Zajęcia online zawsze z wideo, w miłej i przyjaznej atmosferze, co ułatwia kontakt i pozwoliło mi szybko przełamać barierę językową. Zajęcia urozmaicone, dostosowane do mojego poziomu językowego, interesujące tematy, dużo niezbędnego i ciekawego słownictwa. Pani Justyna zawsze przygotowana do zajęć – merytorycznie i językowo pełen profesjonalizm. Polecam!

Adam Antoszczak

CEO, Brain Overflow sp. z o.o.

adamant.pl

Bardzo pogodna i radosna instruktorka. Otwarta na sugestie, jeśli mamy jakieś preferencje stylu uczenia się. Ma rzetelną wiedzę językową i ogarnia angielski lepiej niż niejeden „native”. Bije od niej fascynacja językami, więc pewnie niedługo można się spodziewać od niej pomocy z innymi językami. Polecam gorąco.